Grupa studentów dziennikarstwa rozpoczyna praktyki w MCB

W dniu 21 marca 2024 roku w siedzibie Multidyscyplinarnego Centrum Badawczego UKSW w Dziekanowie Leśnym odbyło się spotkanie grupy studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej UKSW z pracownikami oraz dyrektorem placówki, ks. prof. Markiem Muzykiem. Od tego dnia studenci zajmą się promocją i relacjonowaniem działalności MCB w mediach społecznościowych. Opiekunem praktykantów został dr inż. Bartłomiej Wysocki, który na co dzień nadzoruje badania realizowane w Laboratorium Druku 3D.

Podczas spotkania nowy zespół promocji został oprowadzony po kluczowych miejscach całego kompleksu i miał okazję przyjrzeć się bliżej nowoczesnym obiektom i pomieszczeniom przeznaczonym do celów badawczych. Studenci naszej uczelni nie tylko mogą prowadzić badania naukowe na terenie MCB, ale także zyskiwać nowe doświadczenie i rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie, w której się kształcą.